kampüs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kampüs

öğrenci hattı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Köpeginize kisa mesaj yollayabileceksiniz!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Köpeginize kisa mesaj yollayabileceksiniz! Empty
MesajKonu: Köpeginize kisa mesaj yollayabileceksiniz!   Köpeginize kisa mesaj yollayabileceksiniz! Icon_minitimeAralık 20th 2007, 9:38 pm

JAPONYA'DAKI köpek tutkunlari yakinda cep telefonlari araciligiyla köpeklerinden mesaj alabilecek.

Yeni bir teknoloji, cep telefonlarina takilacak 50 dolarlik bir çipin, özel tasarlanmis ve havlamayi yorumlayabilen bir tasmadan gelecek dijital sinyalleri insan diline çevirerek köpek ve sahibi arasinda iletisimi saglayacak.

KÖPEK sahibinin cep telefonunda belirecek bir ikon, hayvanin ruh halini anlatacak. Bu hizmet Ingiliz cep telefonu sirketi Vodafone tarafindan sunulacak.Daha önce Japonya'da köpek havlamalarini frekanslarindan yorumlayarak insan diline çeviren elektronik sözlük piyasaya çikmisti.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Köpeginize kisa mesaj yollayabileceksiniz!   Köpeginize kisa mesaj yollayabileceksiniz! Icon_minitimeAralık 27th 2007, 5:04 pm

köpek ona ne mesaj çekcek:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Köpeginize kisa mesaj yollayabileceksiniz!   Köpeginize kisa mesaj yollayabileceksiniz! Icon_minitimeAralık 27th 2007, 5:49 pm

Allahım ne günler bekliyor bizi daha...ŞAŞIRDIM!!!!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Köpeginize kisa mesaj yollayabileceksiniz!   Köpeginize kisa mesaj yollayabileceksiniz! Icon_minitimeAralık 28th 2007, 9:57 am

BEN ALIŞTIM ARTIK HİÇBİRŞEYE İLGİNÇ DEMİYORUM Very Happy

Köpeginize kisa mesaj yollayabileceksiniz!
1 sayfadaki 1 sayfası